KONST / Litografier / Färglitografi 5522732
nr 552 2732
Färglitografi
Signerad Bengt Landin, 167/225, musiker, 48x36
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:01:26
300 kr
350 kr
500 kr